Címlap
Patai Anna PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2019. december 22. vasárnap, 14:34
Pici lány, hatalmas hanggal
 
 
Szeptember 9-én iskolánkban adott koncertet a Megasztár zenei tehetségkutató műsor által országszerte ismertté vált Patai Anna. A gyönyörű hangú kislány, aki 11 évesen elbűvölte a fél országot, immár felnőtt. A 20 éves énekesnő nálunk is megcsillogtatta énektudását, hamar meghódította a gyerekeket. Közösen énekelték Anna dalait, és hatalmas tapssal fejezték ki tetszésüket. Az előadás interaktív volt, a dalok között a fiatal énekesnő beszélt pályafutásáról, céljairól. Példaértékű a kitartása, szorgalma. Nemcsak hazai sikerekkel büszkélkedhet. Kétszer is részt vett egy Japánban rendezett nemzetközi énekversenyen, ahol 2014-ben 2., majd a következő évben 1. helyezést ért el. A hazai közönség a koncerteken, illetve a színházban találkozhat vele. Kihasználja a kor nyújtotta lehetőségeket is. A youtube közösségi videómegosztó csatornán többezres nézettséget tudhat magáénak. A koncert után a gyerekeknek autogramot osztott, és lehetőség volt közös fotók készítésére is.

A zene hamar utat talált a szívekhez, így az előadás maradandó élményt nyújtott.
 
Hegyes Szílvia
intézményvezető
Módosítás dátuma: 2019. december 22. vasárnap, 15:12
 
Copyright © 2021 Kéki Petőfi Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola. Minden jog fenntartva.

Névnap

Ma 2021. január 23., szombat, Zelma és Rajmund napja van. Holnap Timót napja lesz. Sok boldogságot kívánunk!

Iskolánk névadója

Szavazás

Miből szeretnétek többet látni weboldalunkon?
 

RSS link