Címlap
Almanapok 2018 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2018. december 25. kedd, 17:12

 

  Október utolsó hetében az alsósok mindennapjai az alma körül forogtak. Sok-sok új ismerettel gyarapodtak hazánk legkedveltebb gyümölcséről. A termesztéstől kezdve, a sokrétű felhasználáson át a művészetekben elfoglalt helyéről is tanultak valami újat. A kézműves foglalkozásokon több módon, változatos technikákkal és anyagokkal  megformáztuk az almát. A programokat a szülők által készített almás sütemények, rétesek kóstolásával zártuk. Köszönjük tanulóinknak a lelkesedést, a szülőknek a feltételek biztosítását és az idejüket, és a kollégáknak az ötleteket és a szervezést!

Vastagné Bacskai Anita tanító néni

Módosítás dátuma: 2018. december 25. kedd, 17:15
 
Copyright © 2019 Kéki Petőfi Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola. Minden jog fenntartva.

Névnap

Ma 2019. október 22., kedd, Előd napja van. Holnap Gyöngyi napja lesz. Sok boldogságot kívánunk!

Iskolánk névadója

Szavazás

Miből szeretnétek többet látni weboldalunkon?
 

RSS link